حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

شگفتانه مینوک
Herbal-Tea-For-Woman-20-pac
9%
۶۸,۵۰۰ تومان

دمنوش ضد درد قاعدگی بانوان دکتر بیز بسته 20 عددی

دمنوش ویژه بانوان توسط شرکت آریانا فارمد پاسارگاد با مجوز رسمی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردید. تیم تحقیق و فرمولاسیون شرکت با بهره گیری موثر از متخصصین طب سنتی و اساتید دانشگاه در حوزه تولید فرآورده‌های طبیعی و طب سنتی محصولی با کیفیت و کارآمد را به مشتریان خود تقدیم می‌کند.

پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده
Exhiarating-Herbal-Tea-20-pag
9%
۶۸,۵۰۰ تومان

دمنوش مفرح دکتر بیز بسته 20 عددی

مجموعه دکتر بیز برای اولین بار در کشور مفتخر به دریافت پروانه‌ی ساخت دمنوش مفرح توسط شرکت آریانا فارمد پاسارگاد با مجوز رسمی سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردید. تیم تحقیق و فرمولاسیون شرکت با بهره گیری موثر از متخصصین طب سنتی و اساتید دانشگاه در حوزه تولید فرآورده های طبیعی و طب سنتی محصولی با کیفیت و کارآمد را به مشتریان خود تقدیم می‌کند.

پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده
sire-siyah
9%
۱۷۸,۰۰۰ تومان

سیر سیاه بسته بندی قوطی دکتر بیز 170 گرم

این روزها که شیوع کرونا توجه مردم به سیستم ایمنی بدن را افزایش داده، آشنایی با سیر به عنوان گیاه خوراکی تقویت کننده سیستم ایمنی و محافظت کننده قوی در برابر ویروس‌ها و باکتری‌ها، اهمیتی دو‌چندان یافته است. ما نیز می‌خواهیم در این فرصت سیر سیاه را به افرادی که می خواهند طعمی متفاوت از سیر را در کنار خواص فوق‌العاده این گیاه تجربه کنند، بیشتر معرفی کنیم.

پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده
Caffe-Superme
12%
۲۹۸,۰۰۰ تومان

کافه سوپریم با قارچ گانودرما دکتر بیز ۲۰ عددی

قهوه سوپریم یک قهوه سبک و ملایم برای صبح زود یا سروحال شدن در اواسط روز فوق العاده است. این قهوه ملایم و طعم دار فواید کامل قهوه را داشته و خیلی راحت و سریع آماده می شود. بعلاوه، کافه سوپریم حاوی جینسینگ است که در همه جای دنیا بخاطر طعم و فواید آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده
Caffe-Mocha
12%
۲۹۸,۰۰۰ تومان

کافه موکا با قارچ گانودرما دکتر بیز ۲۰ عددی

کافه موکا ترکیب قهوه و شکلات است . دانه قهوه یکی از مورد استفاده ترین مواد غذایی در سطح جهانی است. این محبوبیت به دلیل داشتن خواص بسیار بالا و تغییر در روحیه و طعم دلنشین آن است. سرمنشا طعم و تمام خواص مفید قهوه، کافئین موجود در آن است.

پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده
X